ZAPOMENUTÉ PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE?

Akční nabídka:

Třídílná sada povlaků Pristine za zvýhodněnou cenu, poštovné zdarma a k tomu druhý povlak na polštář zdarma!

Zobrazit
Exkluzivně na www.pristine.cz

Potřebujete poradit s výběrem vhodného povlaku?

VÝHODY NÁKUPU NA PRISTINE.CZ

U nás máte jistotu, že skutečně kupujete povlaky z typů materiálu Pristine vyráběných a atestovaných přímo pro použití na ochranu před domácími roztoči a jejich alergeny.

Většinu rozměrů protiroztočových povlaků Pristine nabízených v našem e-shopu máme skladem a jsou připraveny na rychlou expedici k vám.

Pravidelně pro Vás připravujeme akční nabídky a slevy, díky kterým u nás pořídíte nejlepší protiroztočové povlaky také za nejlepší cenu.

Přesto jste objevili jinde na internetu srovnatelný produkt za výhodnější cenu? Kontaktujte nás a pokusíme se Vám vyjít vstříc tak, abyste byli s naší cenou spokojeni.

Ať již pořizujete povlaky na jeden polštář nebo na všechna lůžka v domácnosti, s cenou za dopravu si u nás nemusíte dělat starosti. Poštovné máte vždy zdarma.

Jsme si jisti kvalitou nabízených povlaků Pristine a věříme, že s nimi budete spokojeni i Vy. Také proto nabízíme prodlouženou lhůtu na vrácení zboží, a to 31 dnů od převzetí zásilky.

Technologie výroby materiálu Pristine zaručuje jeho velmi vysokou životnost. Na povlaky Pristine se vztahuje desetiletá záruka, při správném zacházení však vydrží podstatně déle.

Protiroztočové povlaky Pristine. To nejlepší, co můžete pro ochranu lůžka před roztoči udělat.
NAHORU